HIZLI OEM KODU ARAMA ARA ARA

Görünenin Ötesinde Bir Başarı.

Görünenin Ötesinde Bir Başarı.

    2019 yılı üretimde, satış cirosuna göre listelenen İSO ikinci 500 sıralamasına özverili ve kaliteli çalışmanın sonucu ilk defa 409 (özel) 405 numaralı sıradan, listeye girilmiştir.

 

    İSO ikinci 500 olmamızın en büyük nedeni inandığımız işimizi ve işletmemizi büyütebilmek için yaptığımız makine, demirbaş ve kaliteli personel yanında, üretim alanını 30.000 m2 çıkarılması ve daha verimli iş alanlarına ulaşılabilmesi için planlama ve diğer yatırımlarımız hız kesmeden devan ettirilmektedir.

 

    Vaden Original markamızı dünyaya tanıtmaya devam ederken kalitemizden ödün vermeden 96 ülkeye yaptığımız satışlarımızı, ülke adedi ve ürün cirolarını artırarak devam ettirmekteyiz.

 

    2021 yılında Konya 4. Organize sanayideki 80.000 m2‘lik kapalı alanı bulunan yatırım üssümüze taşınarak üretim ve diğer faaliyetlerimizi oradan devam ettirmeyi planlıyoruz. Ciromuzla, kârlılığımızla ve artan personel sayımızla büyümeyi hedefliyor. Bu büyüme sonucu ülkemize döviz kazandırırken, evlatlarımızın iş bulmasına vesile olmaya devam edeceğiz.

 

    Firmamız otomotiv yedek parça sektöründen, ağır vasıta araçlar ve otobüslerin kompresörleri, tamir takımları ve havalı gruplarının üretimi ve tedarikinde faaliyet göstermektedir ve işletmemiz Vaden Original markası ile hizmet vermektedir. Hedefimiz, Hassas ve kaliteli ürün üretime duyarlı 150 adet tezgâhlarımız ve 600 kişilik ekip arkadaşlarımızla dünya otomotiv yedek parça sektörünün %10 üretebilmektir.

 

    Turquality kapsamında olan firmamız aynı zamanda Ar-ge merkezidir. İşletmemiz de aylık 30 yeni ürün devreye almaktadır. Bu ürünlerimizi ve markamızı dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz. Mevcut yatırımlarımızı ilave gelebilecek talepleri üretebilecek kapasiteyi sahip olup, hedeflenen yıllara sâri büyüme için makine, teçhizat., hammadde, üretim alanı ve sermayemiz mevcuttur.

 

    Ürünlerimizin %75 den fazlası dış piyasaya ihraç edilmektedir. %25 yakını da iç piyasaya da tüketilmektedir. Deneyimli kadromuzla 96 ülkeye satışlarımızı gerçekleşmekteyiz.

 

    2020 ihracat hedefi Avrupa, Afrika, Güney Amerika ve Rusya başta olmak üzere dünyanın her yerine satış yapılmaktadır.

 

    Katma değeri yüksek ürünleri üretmeyi hedefleyen işletmemiz her geçen gün yeni Ar-Ge projelerini hayata geçirip ürünlerini çoğaltmaktadır.  Ar-gemiz yeni ürün geliştirmede daha çok ağır vasıta araçların elektronik aksamının üretimine yönelmiştir.

 

Diğer Haberlere Göz At

Türk Üretiminin Yükselen Yıldızı Tim'de 696. Sırada.

Türk Üretiminin Yükselen Yıldızı Tim'de 696. Sırada.

18.09.2021

Türk üretimine yaptığımız katkılar ve önümüze koyd...

Keşfet
Türkiye'nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu içinde 284. sıraya yükseldik.

Türkiye'nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu içinde 284. sıraya yükseldik.

6.07.2021

Dünya dururken biz durmadık, sürekli çalıştık, dev...

Keşfet
Vaden Original, Aile ve Çalışma Bakanı Selçuk’u Ağırladı.

Vaden Original, Aile ve Çalışma Bakanı Selçuk’u Ağırladı.

11.02.2021

Vaden Original, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler ...

Keşfet
Bursa'da Vaden Çağı Başladı.

Bursa'da Vaden Çağı Başladı.

10.02.2021

Üretimin yıldız aktörü Vaden, Bursa’da kurduğu yen...

Keşfet