HIZLI OEM KODU ARAMA ARA ARA

Pres Baskı Hattı


     Pul ile başlayan uzun üretim serüvenimizin temelini oluşturan preshanemiz, VADEN markasının oluşması ve bugünkü bilinirliliğine ulaşmasında en çok emeği olan bölümlerin başında gelmektedir.

     Preshanemiz, bugün 10000 m2 kapalı alana, 10 ton ile 600 ton arasında değişen tonajlarda 40’ ın üzerinde eksantrik ve hidrolik prese, 0,40 mm’den 4 mm’ye kadar rulo sacı doğrultarak sürülebilen sürücü sistemlerine sahiptir.

     Bu preslerde kullanılan progresif kalıplar sayesinde insan gücünü ve potansiyel iş kazası riskini minimize ederek seri üretim yüksek hassasiyet ve doğruluk sağlanmaktadır.

     Tam otomasyonlu serigrafi baskı, montajlı valf makinası ve vibrasyon makinaları ile ürün sürdürülebilirliği en üst seviyede tutulmaktadır.

     IATF 16949 ve ISO 9001 belgeleri kapsamında üretilen ürünler, birçok OEM ve ana tedarikçi müşterimizin direkt montaj hatlarına verilmektedir.

     Üretim sürecimiz; sürekli kendini geliştirmekte ve büyümekte olup çalışmalarımızda güvenli üretim, minimum fire ve maksimum kalite önceliğimizi oluşturmaktadır.