HIZLI OEM KODU ARAMA ARA ARA

Talaşlı Üretim Hattı


     Firmamız dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği ürünlerin üretimini, profesyonel yaklaşımı ve ortaya koyduğu kurumsal kültürle ve teknolojiye yaptığı büyük yatırımlarla, saygın bir marka haline gelmiştir. Bu gelişimini Talaşlı imalat bölümündeki tecrübeli kadromuz ve yüksek performanslı hassas CNC tezgâhlarıyla desteklemektedir.

     Bölümümüz; konusunda deneyimli 30 un üzerinde mühendis/ tekniker/ formen ve 200 ün üzerinde deneyimli operatör çalışanı ile genç, dinamik bir kadroya sahiptir. Son teknoloji yüksek performanslı yaklaşık 200 adet CNC işleme tezgâhları, 100 ün üzerinde diğer makineleri ile sektörünün en büyük ve modern talaşlı imalat parkuruna sahiptir.

     Yetenekli insan gücü, modern hidrolik fikstürler, yüksek kesim rejimlerine ve parçaya özel takımlarla üretim adım adım kontrol edilerek minimum hata maksimum kalite anlayışı ile uygun üretim yapılmaktadır. Sahip olduğumuz geniş makine parkuru ve ekipmanlar sayesinde istenilen her ölçekte ve esneklikte verimli üretim gerçekleştirilebilmektedir.

     Sektörde gelişen rekabet ortamında parça başı birim maliyetini minimize edebilmek için sürekli iyileştirme felsefesini kendimize ilke ediniyor ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.