HIZLI OEM KODU ARAMA ARA ARA

HAKKIMIZDA
     Firmamız Konya’ da 1968 yılında Merhum Onursal Başkanımız İsmail ACAR tarafından Yıldız Enjektör ve Rekor Pulları adı ile kurulmuş ve günümüzde dünya devleri ile çalışacak tecrübe, bilgi ve teknolojik güce ulaşmıştır.

     Pul ve conta üretimi ile başlayan serüvenimiz bugüne geldiğimizde ticari araçların birçok parçasını üretebilir hale gelmiş ve her geçen yılda yeni ürünleri ve ürün gruplarını üretim portföyüne dahil ederek devam etmektedir.

     Yıldız Pul Otomotiv bugün 120.000 m2 alana yayılmış modern tesisi, yüzlerce çalışanı, geniş ve teknolojik makine parkuru ile farklı lokasyonlarda üretim yapmakta ve otomotiv sanayisinin ihtiyacı olan ürünleri üretmektedir.

     Firmamız tasarım ve Ar & Ge bölümünden başlayıp üretilen tüm ürünlerin proseslerini kendi bünyesinde bulundurarak kalitede istikrar sağlayan bir marka haline gelmiştir.

     Firmamız, kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi ile otomotiv sektöründe önemli bir rolü olan ISO/TS 16949:2009 ve TS EN ISO 9001:2008 Kalite belgelerine sahiptir.

     Firmamız ürünlerini 2007 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satış ve dağıtım amacıyla VADEN ORIGINAL markasını oluşturmuştur. 2018 yılından itibaren ilk 1000 ihracatçı firma arasında ve üretimden satışlarda ilk 1000 üretici firma arasında yer almıştır.

     Hedefimiz sektöründe öncü bir firma olmak ve VADEN ORIGINAL markası ile OEM ‘e ürün tedarik etmektir.