RECHERCHE RAPIDE DE CODES D'ORIGINE

Web Sayfası Gizlilik Politikası 

22 Kasım 2023 tarihinde güncellendi.

www.vaden.com.tr alan adlı İnternet Sitesi (“Site”) Konya Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısım Büyükkayacık OSB Mahallesi 102. Cadde No:5 PK: 42160 Selçuklu / Konya / Türkiye adresinde faaliyette bulunan Yıldız Pul Otomotiv Motor Parçaları Sanayi Anonim Şirketi ( “Yıldız Pul”) tarafından işletilmektedir. Yıldız Pul, veri sorumlusu olarak, kişisel verilerin işleme amaçlarının ve vasıtalarının belirlenmesinden, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden sorumludur. 

Yıldız Pul olarak, Kişisel verilerinizin korunması konusunu ciddiye almaktayız. Bu gizlilik politikası ile size kim olduğumuzu, hangi kişisel bilgilerinizi topladığımızı, kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kişisel bilgilerinizin paylaşılıp paylaşılmadığını, hangi amaçlar ile kullanıldığını ve gizlilik haklarınızı nasıl kullanabileceğinizi açıklamayı istemekteyiz. Tamamen bilgilendirildiğinizden emin olmak için bu gizlilik politikasını tam olarak okumanızı öneririz.

İşbu Gizlilik Politikası’nın amacı, gizlilik politikamızdaki değişiklikleri bu sayfaya yansıtarak ne tür bilgiler topladığımız, bunları nasıl sakladığımız ve kullandığımız, hakkında sizleri bilgilendirmektir. Gizlilik Politikamız web sayfamızda yer almaktadır. Kişisel verilerinizin talep edildiği her sayfada ise, kişisel verilerin nasıl işlendiğine dair detaylı bilgilendirme metinleri yer almaktadır. Genel kişisel veri koruma prensiplerini açıklayan bu Gizlilik Politikası dışında, kişisel verilerinizin işlendiği her bir sürece özgü aydınlatma metinleri ve açık rıza metinleri hazırlamaktayız, hazırladığımız ayrı bilgilendirme/aydınlatma metinlerini de incelemenizi öneririz.

Web sitemizi kişisel herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ancak web sayfamızı ziyaretiniz esnasında bazı sayfalarda bulunan belirli formlar mevcuttur. Bu formlar aracılığı ile bizimle etkileşime geçmek istemeniz durumunda sizlerden bazı kişisel verilerinizi talep etmekteyiz. 

Talep ettiğimiz kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun olarak, işlemekteyiz. 

Toplanan kişisel bilgilerinizi sadece belirtilen amaçlar için kullanmaktayız.

Toplanan kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflar ile paylaşmamaktayız. Ancak, yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi veya kullanım koşullarımızın uygulanması gerektiğinde bilgiler paylaşılabilir.

Gizlilik politikamız zaman zaman güncellenebilir. Değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek amacıyla bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

Yıldız Pul olarak, işlemekte olduğumuz tüm kişisel verilerin yetkisiz kişilerin eline geçmemesi, kaybolmaması ve hasar görmemesi için koruma amacı ile teknik ve organizasyonel açıdan güvenlik tedbirlerini almaktayız. Güvenlik önlemlerimizi teknolojik ilerlemeleri sürekli takip ederek geliştirmekte olduğumuzu ayrıca belirtmek isteriz.